Gösterilen sonuç sayısı: 6

Kişiye Özel Tasarım Kına Gecesi Malzemeleri Baskılı Peçete Fiyatları


Kına Gecesi Organizasyonu Baskılı Peçete Modelleri

İsme özel baskılı peçeteler ile kına gecesi organizasyonlarınızda masalarınızı süsleyin. Kına gecesi konsepti seçiminize uygun olarak kişiye özel tasarım çalışmaları ile hazırlanan baskılı kına peçetesi modelleri ile organizasyonlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Kına Peçete Tasarımları

Yukarıda önceden hazırlanmış olan kına gecesi peçetesi modellerini görebilirsiniz. Bu modellerden birinden sipariş vermek isterseniz ürüne tıklayarak ürün sayfasında peçete üzerinde yazmasını istediğiniz isim ve diğer bilgileri girerek baskılı peçete siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu kına peçete modelleri haricinde bir kına konsepti ile tasarım peçete sipariş vermek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size özel tasarımlar ile kına gecesi peçeteleri üretebiliriz. Tasarım çalışmaları talepleriniz üzerine size özel olarak hazırlanıyor , sonrasında baskı onayınız için size gönderiliyor, onayınız sonrasında baskıya alınıyor. Tasarımda değişiklikler isterseniz revize edilip tekrar size gönderiliyor, son onayınız ile peçete baskısı yapıyoruz.

Kına Malzemeleri

Kına gecesi organizasyonunuz için kına malzemelerini internet sitemizden sipariş verebilirsiniz. Hazır ürünlerin yanı sıra kişiye özel üretim kına süsleri bulabilir ve size özel olarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Lütfen bekleyin…