Gösterilen sonuç sayısı: 19

Kişiye Özel Tasarım Baskılı Söz Nişan Düğün Hediyeliği Baskılı Lavanta Kesesi Fiyatları . Üreticiden Toptan Lavanta Kesesi Fiyatları . Nikah Şekeri Nikah Hatırası Hediyeli Lavanta Kesesi Modelleri


Lavanta Kesesi Nikah Şekeri Modelleri

Nikah şekeri olarak her zaman çok tercih edilen modellerden olan lavanta keseleri sizin için modernize edilerek , baskılı olarak sizler için üretilmektedir. İsme özel baskılı lavanta kesesi sipariş için beğendiğiniz model lavanta kesesi ürün sayfasında kese üzerinde yazmasını istediğiniz isimleri , yazıları yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Lavanta kesesi içerisine tamamen yeni hasat taze lavanta kurusu koyuyoruz. İçerisine elyaf vb maddeler ile şişirmiyoruz. Bu sayede mis gibi lavanta kokusu konulduğu tüm alanı kaplıyor ve kokusunu uzun zaman koruyor.
Lavanta kesesi hediyelik modellerimiz tüm organizasyonlarınız için size özel olarak üretilebilmektedir. Söz hediyelikleri , nişan hediyelikleri , nikah hediyelikleri gibi tüm özel günleriniz için özel üretim lavanta kesesi sipariş verebilirsiniz.

Kurumsal Firma Logo Baskılı Lavanta Kesesi Üretimi

Kurumsal organizasyonlarınız, promosyon ürün arayışınız için firmanıza özel logo baskılı lavanta kesesi üretimi gerçekleştiriyoruz.
Size özel lavanta kesesi üretimi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Lütfen bekleyin…