Gösterilen sonuç sayısı: 10

Cam Kavanozda Nikah Şekeri , Düğün Nişan Hediyelikleri . Badem Şekerli , Kahve Çekirdekli Nikah Şekerleri


Cam Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri

Kişiye özel tasarım nikah şekeri cam kavanoz hediyelik modellerimizi yukarıda inceleyebilirsiniz. Tüm hediyelik kavanoz modellerimiz size özel olarak hazırlanmaktadır. Kavanoz nikah şekeri içerikleri seçiminize göre doldurulmaktadır. Ürün sayfalarında yer alan içerik seçeneklerinden istediğiniz birini seçerek kavanoz nikah şekeri sipariş verebilirsiniz. Farklı bir içerik talebiniz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kavanoz nikah şekeri modellerimiz 40 cc lik kavanozdur. Kavanoz yüksekliği 5 cm , çapı 4.5 cm dir. Kavanoz size özel olarak süslenerek , içeriği doldurulmuş şekilde direk kullanımınıza hazır şekilde gönderilmektedir.
Kavanoz hediyelik modelleri tamamen isteğinize göre size özel üretim yapılabilir. Tüm organizasyonlarınızda kullanımınız için özelleştirilebilir. Kavanoz hediyelik üzerindeki kart tasarımı konseptinize uygun olarak hazırlanarak isme özel baskı yapılarak üretilmektedir.
Farklı organizasyonlarınız için de size özel olarak hazırlanabilir. Kurumsal hediyelik olarak cam kavanoz hediyelik modelleri üretimi gerçekleştirebiliriz.