Gösterilen sonuç sayısı: 34

Mum Nikah Şekeri Hediyelik Modelleri . Toptan Mum Nişan Hediyesi Fiyatları . Düğün Hediyesi Nişan Hediyeliği Bardak Mum Fiyatları

Seçenekli Ürün

Mum Nikah Şekeri Modelleri

Özel günleriniz için size özel hediyelik mum üretimi yapıyoruz. Shot bardak mum olarak hazırladığımız bu hediyelik modelleri için mum etiketi tamamen size özel olarak tasarlanıp üretilebiliyor.
Söz hediyelikleri modeli olarak kutulu cam bardak mum hediyelik tercih ederek , söz organizasyonunuzda fark yaratabilirsiniz. Söz masası üzerinde kendine yer bulacak olan hediyelik mum modelleri misafirleriniz tarafından oldukça beğenilecektir. Yıllardır müşterilerimizden hep bu şekilde geri bildirimler almaktayız. Söz masası süsleme hazırlıklarınız için söz hediyesi mum modelimizi de söz masanızda sunabilirsiniz.

Mum Nişan Hediyelikleri

Nişan hediyelikleri olarak da tercih edebileceğiniz mum hediyelik modellerimiz tamamen size özel olarak üretilmektedir. Beğendiğiniz tasarım mum ürüne tıklayarak ürün sayfasına giriş yaptığınızda yer alan metin kutularını size özel olarak doldurabilirsiniz. Gelin adı damat adı ve istenilen diğer yazıları yazarak mum hediyelik sipariş verebilirsiniz. Hediyelik mum etiketi tasarımı sitemizde bulunmayan bir konsept ile de hazırlanabilmektedir.
Mum nikah şekeri modeli cam bardaktan üretilmektedir. Shot bardak boyutundadır, mum bardak boyutu 4,5x6 cmdir. Mum nikah şekeri süslemesi için kurdele rengini ürün sayfasından seçebilirsiniz. Mum nikah şekeri kutusu rengini de yine ürün sayfasında seçebilirsiniz.
Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.