95 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

Kişiye Özel Tasarım Düğün Nişan Karşılama Panoları

 350,00

Söz Nişan Düğün Karşılama Panoları

Tüm organizasyonlarınız için kişiye özel tasarım ayaklı karşılama panoları bulabilirsiniz. Söz nişan ve düğün organizasyonlarında kapı girişi için ayaklı karşılama panoları ile misafirlerinizi karşılayın. Özel günlerinizde fark yaratın.
Tamamen size ve konseptinize özel olarak hazırlanan karşılama panoları arkasında bulunan karton ayak sayesinde kendisi düz zeminde durabilmektedir. Bu şekilde kullanım için başka herhangi bir şeye ihtiyaç duymazsınız, duvara yaslamanız vs gerekmez. Karton pano ayakları için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz. Karşılama pano üretimi yaparken karton ayağı da kullanıma hazır halde pano arkasına monte edip gönderiyoruz.
İsterseniz ahşap pano ayakları yani şövale satın alarak, karşılama panolarını şövale üzerinde de kullanabilirsiniz. Karşılama panoları şövale üzerinde kullanım için de uygundur.
Ayaklı karşılama panoları tamamen size özel olarak üretilmektedir. Kategori sayfamızda fotoğraflı pano örnekleri de görebilirsiniz. Beğendiğiniz bir ayaklı pano modeli fotoğraflı değilse bile bunu fotoğrafınız ile üretim sağlayabiliriz. Bunun için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Size özel baskılı fotoğraflı karşılama panosu üretimi gerçekleştirebiliriz.
Evde nişan organizasyonu yapacaksanız ev kapı girişi için nişan panosu siparişi verebilirsiniz. Hem misafirleriniz gelirken onları karşılamak için hem de sonra fotoğraf çekilirken nişan panosunu kullanabilirsiniz.

Lütfen bekleyin…