Gösterilen sonuç sayısı: 10

Kına Gecesi Ayaklı Karşılama Panoları – Kına Gecesi Organizasyonu için Kapı Giriş Panosu Modelleri


Kına Panosu - Kına Gecesi Ayaklı Karşılama Panosu

Kına gecesi organizasyonu hazırlığınızda kapı girişi panosu olarak size özel tasarım karşılama panoları üretiyoruz. Kına gecesi organizasyonu için misafirlerinizi kapı girişinde size özel tasarım ve isme özel üretim ayaklı karşılama panoları ile karşılayın. Kına gecesi organizasyonu şık ve size özel üretim bir detay ile başlamış olsun.

Kına Panosu Tasarımları

Kına gecesi ayaklı pano tasarımları tamamen size özel olarak hazırlanabilmektedir. Yukarıda örnek tasarımlar görebilirsiniz bunlardan tercih ettiğiniz panonun üzerine tıklayarak ürün sayfasında istediğiniz isim,yazı bilgilerini girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Farklı kına konsepti oluşturduysanız ve bu konsepte uygun karşılama panosu tasarımı talebiniz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size özel tasarımlar ile kına panosu hazırlayabiliriz.

Kına Gecesi Karşılama Panosu Boyutları

Kına gecesi organizasyonunuzda kullanılacak karşılama panosu boyutu seçimi için kullanacağınız yer ve sizin istediğiniz sunum şekline göre tercih yapabilirsiniz. 50x70 cm ve 70x100 cm olarak iki farklı boyutta karşılama panosu üretimi yapıyoruz. Standart olarak arkalarında karton pano ayakları ile birlikte gönderiyoruz. Bu karton pano ayakları için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz. Bu pano ayakları sayesinde kına panonuz yerde kendi durabiliyor. Ancak panoyu daha yüksekte daha göz alıcı şekilde göstermek isterseniz şövale ( ahşap pano ayağı ) üzerinde kullanabilirsiniz. İki karşılama panosu boyutu da şövale üzerinde kullanım için uygundur. Şövaleyi ayrıca satın alabilirsiniz.

Lütfen bekleyin…