Mum Nikah Şekeri , Nişan Hediyelikleri

Kutulu cam bardak mum nişan, nikah , düğün hediyelikleri

Kişiye özel tasarım ile size özel olarak ürettiğimiz cam bardak mum hediyelikler ile özel gün organizasyonunuzda davetlilerinize farklı , kaliteli ve kalıcı hediyelikler dağıtın.

Mum nikah şekeri hediyelikler özel kutusunda ve kurdele ile süslenmiş olarak kullanımınıza hazır şekilde gönderilmektedir. Cam bardak mum hediyelik kutusu için kraft , beyaz , altın ve gümüş olmak üzere 4 farklı renk kutu seçeneğinden konseptinize uygun olan mum hediyelik kutusu rengini seçebilirsiniz. Ayrıca mum hediyelik kutusunun süsleneceği kurdele rengini de seçeneklerden konseptinize uygun olacak şekilde seçerek mum hediyelik siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hediyelik mum siparişiniz sonrasında sıraya alınmakta ve üretim öncesinde tasarımcılarımız mum hediyelik etiketindeki yazılarda bir hata olmaması için hediyelik mum etiketi taslağını size whatsapp üzerinden göndererek tasarım onayınızı almaktadır. Mum hediyelik için tasarım onayınız sonrasında mum etiket baskısı yapılmaktadır. Sonrasında hediyelik mumlar seçtiğiniz kutu ve kurdele rengine göre hazırlanıp en güvenli şekilde paketlenerek , size en hızlı şekilde ulaşması için kargoya teslim edilmektedir.

Hediyelik mumlar tüm organizasyonlarınız için hazırlanabilir. Örneğin nişan hediyeliği olarak hazırlanmış bir mum hediyelik modeli beğendiyseniz bu mum modeli üzerinde yazan tüm yazılar istediğiniz yazılar ile değiştirilebilir. Baby shower , doğum bebek hediyeliği olarak bu mum hediyelik modelleri de kullanabilir bu şekilde.

Tabii siz organizasyonunuz ve konseptinize uygun olarak tamamen farklı bir konsept mum etiketi tasarımı da talep edebilirsiniz. Atölye Mi olarak tüm organizasyonlarınızda size özel tasarım ve üretim ürünler ile hizmetinizdeyiz.

Tüm sorularınız için 0553 910 93 23 den bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın