En Romantik Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlenmek isteyen çiftler hep bir telaş içerisindedir. Özellikle evlenmeye karar verildiyse damat adayına büyük sorumluluklar düşer. Bunlardan biri ve neredeyse başlangıcı güzel bir evlenme teklifidir. Bu yüzden en romantik evlilik teklifi fikirleri sıkça araştırılan konular asında yerini alıyor. Hem romantik hem de unutulamayan bir evlilik teklifi çiftler için oldukça önemli bir konuma sahiptir. Peki, romantik evlilik teklifi nasıl yapılır?

En romantik evlilik teklifi fikirleri nelerdir? Bir göz atalım.

Büyük Bir Yatta Evlilik Teklifi Edin

Gösteriş sevenler için büyük yatlar evlilik teklifi için son derece ideal alanlar olacaktır. İlk olarak güzel bir yat seçilmeli ve kiralanmalıdır. Yat içerisi güller ve farklı temalar ile süslenebilir. Güzel bir akşam yemeği ve boğaz eşliğinde güzel bir masa hazırlayın. Eşinize de güzel giyinmesi ve süslenmesi konusunda ipuçları verin. Örneğin yemeğe çıkacağınızı söyleyebilirsiniz. Yat ile boğaza açıldıktan kısa bir zaman sonra güzel bir akşam yemeği yenebilir. Yemekten sonra yatın sessiz ve direk denizi gören bir kısmına geçin. Burada hoş bir müzik eşliğinde diz çökerek güzel bir evlenme teklifi edebilirsiniz.

Sinemada Romantik Evlilik Teklifi

Sinema salonunda yapılan evlilik teklifleri de oldukça heyecanlı ve duygusal olmaktadır. İlk olarak sinema salonu ile anlaşmak gerekir. Eski hatıralar, resimler video olarak kayda alınabilir. Birlikte gittiğiniz sinema salonunda tam filmin ortalarında bu video araya girer. Ve birlikte güzel anılarınızı izledikten sonra yüzük eşliğinde diz çökerek duygusal bir romantik evlilik teklifi edebilirsiniz. Bu esnada evlilik teklifini kayıt altına almayı da ihmal etmeyin. Biri sizin için bu ölümsüz anı kalıcı hale getirmelidir. Kadınlar için bu detaylar çok önemlidir.

Kumsalda Evlenme Teklifi

Kumsal gibi alanlar kişiye huzur veren ve organizasyon olarak da kolay dizayn edilecek alanlardır. Yani sevdiğiniz kadına evlilik teklifi etmek için çok güzel bir ortamdır. Kumsal ve deniz eşliğinde romantik evlilik teklifi edebilir ve güzel fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. İlk olarak kumsal ortamına uygun bir tema belirleyin. Peri masalı konsepti ve teması tercih edilebilir. Bu alana güzel bir yemek masası ve süsler de şart. Akşama doğru mum ve basit aydınlatma sistemleri ile çok güzel bir atmosfer oluşur. Bu atmosfer eşliğinde ve dalga sesleri eşliğinde güzel bir romantik evlilik teklifi edilebilir.

Okulda Evlilik Teklifi

Son zamanların en sık tercih edilen ve manevi olarak sizleri iyi hissettirecek tekliflerden biri okulda yapılan evlilik teklifleridir. Evlilik teklifi etmek istediğiniz kişi ile aynı sıraları paylaştıysanız bu teklif sizin için doğru tercih olacaktır. Birlikte okuduğunuz sıralarda ona çok güzel ve özel bir anı daha yaşatabilirsiniz. Ayrıca teklif ederken hissettiklerinizi ve neden burada evlenme teklifi ettiğinizi ona açıklayın.

Evde Sade Bir Evlilik Teklifi

Sade ve akılda kalıcı evlilik teklifleri de oldukça merak ediliyor. Ev ortamında basit ama çok şık bir evlilik teklifi edebilirsiniz. Bunun için mumlar ve balonlar yeterli olacaktır. Balonlar helyum gazı ile şişirilmeli ve uç kısımlarına ufak notlar yazılarak tavanda asılı kalması sağlanmalıdır. İçeriye girdiği anda balondaki notları okuyarak ilerleyen eş adayına yanınıza geldiğinde diz çökerek evlenme teklifi edebilirsiniz.

Uçakta Evlenme Teklifi

Seyahatlerde yapılan evlilik teklifleri oldukça romantik ve özeldir. Sizlerde uçak gibi alanlarda evlilik teklifi edebilirsiniz. Uçağın pilotu ile anlaşarak güzel bir anons eşliğinde onun önünde diz çökün ve benimle evlenir misin? Sorusunu ona sorun.

Paris’te Evlilik Teklifi

Bilindiği üzere Paris aşıklar şehri olarak biliniyor. Paris’te Eyfel Kulesi altında müthiş bir evlilik teklifine imza atabilirsiniz. Klasik olsa da hala insanı hayran bırakan evlilik teklifleri arasında yerini alıyor. Bu sayede güzel Paris akşamlarını sevdiğiniz ile doya doya geçirebilirsiniz.

Pankart İle Evlilik Teklifi

Güzel bir evlilik teklifi için pankartlar da sıkça tercih ediliyor. İstenilen boylar ve temalarda ayarlanan pankartlar ile sevdiğinize evlenme teklifi edebilirsiniz. Bu pankartlar yüksek yerlere yerleştirilerek evlenme teklifi anında açılır. Oldukça heyecan veren tekliflerden biridir. Daha büyük organizasyonlar için yetkili kişiler ile görüşülebilir. Küçük pankartlara ayrı ayrı harfler yazılabilir. Yazılan kelime benimle evlenir misin sorusu olmalıdır. Bu cümleyi oluşturan her bir harf evlilik teklifi edeceğiniz kişinin yakınlarına verilir. Güzel bir şekilde ve konumda herkes bir harf tutar ve sizde bu arada diz çökerek ona çok özel bir evlenme teklifi etmiş olursunuz. Hem manevi olarak da çok özel ve güzel bir anınız olacaktır. Aynı zamanda sevdiğiniz kişiler de bu mutlu anınıza tanıklık etmiş olur.