Toptan Taş Magnet Baskı Fiyatları

Atölye Mi olarak size özel tasarımlar ile size özel baskılı taş magnetler üretiyoruz. Tüm organizasyonlarınız , promosyonlarınız veya hediyelik eşya olarak satmak için istediğiniz tasarımlar ile toptan taş magnet baskısı yapıyoruz. Kendi atölyemizde kendi UV baskı makinamız ile sizin için toptan taş magnet sipariş alıyoruz ve size özel taş magnet üretimini hızlıca gerçekleştiriyoruz. Kendi firmanız adına kendi tasarımlarınız ile bize fason taş magnet üretimi yaptırıp kendi markanız ile taş magnet satışı gerçekleştirebilirsiniz. Satıcı firmalar / organizasyon şirketleri için özel fiyatlarımıza ulaşmak için bayi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Nikah şekeri olarak misafirlerinize isme özel taş magnet hediyeliklerden dağıtabilirsiniz.

Doğum hediyesi , mevlid hediyesi veya 1 yaş doğum günü hediyesi olarakta taş magnet sipariş verebilirsiniz. Size özel konseptlerle hazırladığımız taş magnet modelleri için menüden ilgili kategorileri inceleyebilirsiniz.

5x5cm ve 5×8 cm dikdortgen olarak ayrıca 5cm olarak altıgen şekilli taş magnetimizde bulunmaktadır. Taş magnet kalınlıkları 1 cmdir. Taş magnet üretimi doğal limra taşından yapılmaktadır.

Toptan Taş Magnet Baskı

5x5cm Taş Magnet Toptan Fiyatları
Nişan Hatırası Taş Magnet
Kutulu Taş Magnet
Kutulu Taş Magnet
Taş Magnet Nişan Hatırası
Taş Magnet Nişan Hatırası
Siyah Çizgili Nişan Hatırası
Siyah Çizgili Nişan Hatırası

Bir cevap yazın