Sipariş Süreci Nasıl İlerlemektedir?
  1. Site üzerinden siparişinizi oluşturup ödemenizi gerçekleştirin.
  2. Ürün sayfalarında yazdığınız bilgiler ile ( isimler tarih yazılar vb. ) ürün tasarımları hazırlanıyor.
  3. Tasarım görseli onayınız için size sipariş verirken yazdığınız cep telefonu numarasına whatsapp üzerinden gönderiliyor.
  4. Onayınız ile ürünler üretime alınıyor.
  5. Üretimi sonrasında ürünler adresine UPS Kargo güvencesi ile en sağlam şekilde gönderiliyor.
Şuan Sipariş Oluştursam Ne Zaman Elime Ulaşır ?

Siparişiniz sonrasında ürünlerin kargoya veriliş süresi ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Ürün sayfalarında açıklama bölümünde o an ki siparişiniz ile ürünlerin en geç kargoya verilme tarihini görebilirsiniz.

Her ürün için ürün açıklama tarihinde belirtilen tarihler , ürünlerin istanbul’dan kargo şirketine teslim edilme tarihidir. Kargonun size ulaşma süresi bulunduğunuz şehir / bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerin size teslim tarihi ile alakalı net bilgiyi UPS Kargo dan alabilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

Sitemiz üzerinden güvenli olarak kredi kartınız ile veya havale/eft seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödememiz yoktur.
Kredi kartlarınıza taksitli olarak ödeme yapabilmektesiniz.
ipara altyapısı ile güvenli olarak kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Kargo Ücreti Ne Kadar ?

Kargo ücreti aldığınız ürünlere göre sepette otomatik hesaplanarak toplam tutara eklenmektedir.

300 TL ve üzeri siparişlerde Kargo Bedava kampanyamız mevcuttur.

Sitedeki Modeller Haricinde Konseptime Özel Tasarım Çalışması Yapıyor Musunuz ?

Tabii ki . Sitedeki modeller haricinde tasarım çalışmaları , renk/konsept değişiklikleri 500 TL ve üzeri siparişler için yapılabilmektedir.
Sitemizdeki modeller haricinde özel konsept çalışmaları veya renk değişiklikleri ile ürünlerin kargolanma süresi uzamaktadır.
Bu şekilde ürünlerin kargolanma süresi 10-15 gün sürebilmektedir.

Ürünler kargoda kırılmış veya hasar almış ürünler var. Ne yapmalıyım?

Ürünlerimizi size en iyi şekilde ulaştırabilmek için sağlamca paketliyoruz. Nadiren de olsa kargo şirketi çalışanlarının dikkatsizliği ,kusuru sebebi ile hasarlar yaşanabiliyor. Kargonuz size ulaştığında paketi kuryenin yanında incelemeniz , hasar var ise hasar tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Hasar tutanağı ile bize ulaştığınızda hasarlı ürünlerinizi yeniden üretim size hızlıca gönderiyor , sizi mağdur etmiyoruz. Yeniden üretim için yeterli vaktiniz kalmamış ise hasarlı ürün bedelini tarafınıza iade ediyoruz. Kargo hasar tutanağı olmadan kesinlikle ücret iadesi yapılamamaktadır.